Мастер-нож Мастер-нож Форум любителей ножей
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
28 Марта 2024, 16:46:07

Войти
Вироби зі шкіри Магазин ножевой фурнитуры
* Начало Правила Новые сообщения Закладки Фото галерея Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация
Мастер-нож  |  Мастерская  |  Советы мастеров  |  Тема: Нож для обвалки мяса 0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Страниц: [1] 2  Все Вниз Печать
Автор Тема: Нож для обвалки мяса  (Прочитано 4402 раз)
Offline Apostol Sashko
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1215
Offline Apostol Sashko Старожил
« : 29 Ноября 2017, 22:06:22 »

 привіт  Friends

заказали мені ніж для розробки туші свині. Думаю робити скінер десь на 150мм. Але хочеться почути думку фахівців ,які на пряму працюють, або працювали в цій сфері.

ніж буде робитись один - тобто універсальний
Записан
Offline Uliss
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1364
Иди и смотри
Offline Uliss Старожил
« Ответ #1 : 29 Ноября 2017, 22:21:34 »

Я працював обвалювальником. Під універсала найкраще закосить обвалювальний ніж з обухом скінера(забіловочного), щось посередині між ними.
https://www.daubert.ru/local/images/daubert/27_533_jpg_1391772864.jpg

+

https://www.daubert.ru/local/images/daubert/15_515-hautmesser_jpg_1288351220.jpg
Записан

В прежние времена человек и ягуар охотились вместе, и оба они были порождением тьмы.
Offline Apostol Sashko
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1215
Offline Apostol Sashko Старожил
« Ответ #2 : 30 Ноября 2017, 20:54:03 »

дякую Friends
Записан
Offline homosapiens_ww
Ветеран

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 534
Offline homosapiens_ww Ветеран
« Ответ #3 : 01 Декабря 2017, 10:57:24 »

мені подобається працювати нешироким - 2.5 см завширшки, 3-4 завтовшки. 12-14 см. не довше. стрій клинка як у фінів (обух прямий, рк -радіальна і далі рівна. тільки спуски повище), хоча для м'яса все рівно хоч прямі хоч ввігнуті радіальні. Біля вістря пробував і дропнутий, і перс - але рівний обух - золота середина - і гострий проткнути, і крепкий (задертий  твердий ніс - загроза зломатись). рукоять - фінка бочка, з півгрибком, або як у 110 бака, якщо підпальцева то одна. Раніше пробував з упором, не зподобалось. зрізав. Тут до рукояті потреба інша - об'єм. не повинна бути  занадто тонкою. в ідеалі 3/4 труба. в розрізі овал. ніяких гарних граней. 
Ну це мої таракани й не більше 5-10 свиней за рік. 1 ніж - універсал. вважай при розбірці сокирою не користуюсь, тільки потім голову розрубати, ну й ребра пополам .

знайомі професійні свинорізи, люблять тонкі вузькі трикутні, як піка, 10см. щоб залазить в сустави. Але в них сокира 50% роботи виконує.
Вигнуті, аля скінер, як вище по ссилці, мені показались незручні, ну й м'ясникам і мисливцям також, зробив на пробу декіілька так і валяються в ящику десь.
« Последнее редактирование: 01 Декабря 2017, 10:59:52 от homosapiens_ww » Записан

Со мною Нож, решил я: Что ж, меня так просто не возьмешь... (с) Высоцкий В.С.
Поковки ШХ
Offline Apostol Sashko
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1215
Offline Apostol Sashko Старожил
« Ответ #4 : 01 Декабря 2017, 12:45:48 »

дякую homosapiens_ww

Дев"яносто відсотків інформації саме тої, якої хотів почути Смеющийся
Стосовно руків"я, теж вважаю , що потрібно робити або бочку, або як у якута, без всяких там упорів і тильників.
А от з клинком покищо не рішився. Може дійсо робити як у фінів? Короче , чим він буде простішем , тим він буде зручнішим. Класика жанра 
Записан
Offline Uliss
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1364
Иди и смотри
Offline Uliss Старожил
« Ответ #5 : 01 Декабря 2017, 14:19:25 »

На фотці професійні ножі, якими я сам працював. Слово "професійні" щось каже? Смеющийся Лісапєт вже придуманий, а хто там до чого звик - не має ніякого стосунку до справжньої зручності і ефективності за всіма критеріями. Гоги
Записан

В прежние времена человек и ягуар охотились вместе, и оба они были порождением тьмы.
Offline Apostol Sashko
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1215
Offline Apostol Sashko Старожил
« Ответ #6 : 01 Декабря 2017, 16:55:44 »

На фотці професійні ножі, якими я сам працював. Слово "професійні" щось каже? Смеющийся Лісапєт вже придуманий, а хто там до чого звик - не має ніякого стосунку до справжньої зручності і ефективності за всіма критеріями. Гоги
розумієте, справа в тому, що мій замовник,  не те що б профісіонал, він з кумом три свині розібрав і тепер хоче сам цим займатись бо не хоче з ним ділитись. В нього свої свині в хліві ростуть Улыбка  Якщо я зроблю йому ножики з такими переломами, то даю сто процентів що він ними не зможе працювати. Він їх просто не зрозуміє. Тому , саме класичний варіан йому прийдеться робити. Його скоріше можна назвати не обвальщиком, а "розборщиком Смеющийся"

Я колись бачив як професіонали працюють такими ножами. Йому до такого рівня- як свині до неба  Смеющийся
Записан
Offline Nutty
Ветеран

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 836
Offline Nutty Ветеран
« Ответ #7 : 01 Декабря 2017, 17:57:17 »

Сашко, зроби тоді фінку (лезо не товсте, спуски 2/3), та й по всьому кивающий
Записан

Перфекцехуист - человек, который хотел бы сделать идеально, но и так сойдет
Offline Uliss
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1364
Иди и смотри
Offline Uliss Старожил
« Ответ #8 : 01 Декабря 2017, 18:53:24 »

Йому до такого рівня- як свині до неба  Смеющийся
Ну так спитай у нього, що йому подобається - і по всьому. Бо ми тут насовєтуєм. Улыбка
Записан

В прежние времена человек и ягуар охотились вместе, и оба они были порождением тьмы.
Offline Apostol Sashko
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1215
Offline Apostol Sashko Старожил
« Ответ #9 : 01 Декабря 2017, 20:28:28 »

Сашко, зроби тоді фінку (лезо не товсте, спуски 2/3), та й по всьому кивающий
теж як варінт кивающий

Йому до такого рівня- як свині до неба  Смеющийся
Ну так спитай у нього, що йому подобається - і по всьому. Бо ми тут насовєтуєм. Улыбка
йому подобайться те що ви мені насовєтуєте і те що я зроблю   кивающийГы-гы
Записан
Offline Nutty
Ветеран

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 836
Offline Nutty Ветеран
« Ответ #10 : 01 Декабря 2017, 20:34:19 »

йому подобайться те що ви мені насовєтуєте і те що я зроблю
- На, тобі ПОДОБАЄТЬСЯ!!! Big boss
- Так-так, дуже-дуже, дякую, я все зрозумів - прибери молот, будь ласка Готов
 Смеющийся
« Последнее редактирование: 01 Декабря 2017, 20:36:41 от Nutty » Записан

Перфекцехуист - человек, который хотел бы сделать идеально, но и так сойдет
Offline Sverbyguz
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 2805
Ви знаєте, як липа шелестить ...
Offline Sverbyguz Старожил
« Ответ #11 : 01 Декабря 2017, 20:51:14 »

 Улыбка Улыбка 
Записан
Offline homosapiens_ww
Ветеран

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 534
Offline homosapiens_ww Ветеран
« Ответ #12 : 01 Декабря 2017, 22:56:23 »

На фотці професійні ножі, якими я сам працював. Слово "професійні" щось каже?
Я ж не пропонував істину в останній інстанції.  Показывает язык
Людина спитала- я відповів зі свого досвіду. "Єдиний ніж для розбирання свині."
Оскільки перепробував що завгодно (свою першу заколов 23 роки тому) - й розбирав завжди сам,й собі й людям, практично без сокири. і брата старше на 9 років навчав, бо він голову відрубував.
й сказав про "професіоналів" - в яких зовім інший погляд й інші "profi"  кивающий
http://market-posudu.com.ua/index.php?route=product/product&path=77_86&product_id=2174&utm_source=Nadavi&utm_medium=cpc - не реклама
щось таке - тільки більш тонше / сточене. і теж профі...  але він зовсім не те що ви в другій ссилці показали.
Записан

Со мною Нож, решил я: Что ж, меня так просто не возьмешь... (с) Высоцкий В.С.
Поковки ШХ
Offline homosapiens_ww
Ветеран

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 534
Offline homosapiens_ww Ветеран
« Ответ #13 : 01 Декабря 2017, 23:14:29 »

цей що ви другим показали
https://www.daubert.ru/local/images/daubert/15_515-hautmesser_jpg_1288351220.jpg
щось подібне (тільки ще більш вгнуте) продавали десь тут, як ПРОФЕСІЙНІ обвалочні ножі з м'ясокомбінату. там з берези ручка, 9хс на клинку, в маслі. НЕДОРОГО! (ну їх тут багато хто брав як донорів).
Дуже мені цей нагадали - тільки вид там попроще, але суті не міняє.
я взяв кілька собі й знайомим мисливцяч.
там лінія рк також рахуй колом, і руків'я також задерте.  Так от як я не пробував, як не  старався - а не зміг ним нічого зробити в такому вигляді. Не по свині, не по бугаю, не по козі. Ні шкуру обдерти, ні сало , ні м'ясо.
Хіба що я не професіонал.
Записан

Со мною Нож, решил я: Что ж, меня так просто не возьмешь... (с) Высоцкий В.С.
Поковки ШХ
Offline homosapiens_ww
Ветеран

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 534
Offline homosapiens_ww Ветеран
« Ответ #14 : 01 Декабря 2017, 23:29:25 »

Ще по руків'ю - коли гарне але тонке, то це яблуко розрізати або бутербродів, по туші - рука під кінець почне нити, а ребра хоч і гарні- наминають добряче. тому люблю повне овальне руків'я - як яйце. Тримати трьох/четвертну трубу мені найзручніше тому й руків'я в таку товщину.
люблю коли до тильника трохи товще (даже якщо й не гарно), або півгрибок.
 Поясню чому:  Правило таке - ножі в роботі догори вістрям НЕ ТРИМАЄ НІХТО!!! Тільки вниз. Бо коли свиню миєш або кров - то склизько, або перечепишся через щось, то можна наштрикнутись.
Коли вже зморюється рука, й автоматично розслабляється - то ніж  без "грибка" хоче випасти, а так трохи просяде й зависне, але рука змінила положення й відпочиває.
Останній раз працював гібридом з якутським руків'ям і монтажем, але нормальним прямим клинком. - також нормально!  кивающий
Не випав, на втомилась рука, пальці нікуди не зіскочили. Навіть витирати від жиру та крові легше чим фіна.

Що до упору-гарди - тільки мішає. В роботі, ізза принципу обхвату бочки, контролю достатньо.
А якщо треба щось проткнути (хрящі в хребті) - то  простим тупим товстим тильником руків'я впираєтесь  в середину лодоні, й спокійно контрольовано протикаєте. Тому відлиті навершшя з головою вовка, медведя й тп - це зло, хоч і гарне, тому на полку.
« Последнее редактирование: 01 Декабря 2017, 23:57:51 от homosapiens_ww » Записан

Со мною Нож, решил я: Что ж, меня так просто не возьмешь... (с) Высоцкий В.С.
Поковки ШХ
Offline homosapiens_ww
Ветеран

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 534
Offline homosapiens_ww Ветеран
« Ответ #15 : 01 Декабря 2017, 23:43:16 »

Можна запропонувати сосіду:
Ще важливий інструмент - це швайка для забою. робив  з прута транспортиру бурякового комбайна, в батька з гребки.
край розклепаний і заточений як піковий туз, тільки витянутіший. на другій стороні виточене руків'я, і на епоксидку. У батьковій швайці -  після піки  була зроблена під конус, там не однієї каплі крові не капало.
Руків'я -Форма веретено -тут не треба контроль навколо осі, і тут вже потрібні утовщення і на тильнику й на гарді(в мене діаметр 4см при руків'ї - 20мм). бо треба колоти швидко й сильно, однією рукою, без зволікань щоб не мучати тварину. А раптом попав в ребро...
Бити не ножем, а пікою - тому що тоді можна закрити вхідний отвір чтопиком з найближчої кленової гілки, й кров не витікатиме, поки шмалити й мити.
ніяких кілець, темляків, шнурів - навіть отвору для шнура нема - бо можна натворити ділов.
потрібні ножни на кліпсі - завалив- достав - заколов. не робити сумісні з ножем (бачив колиць декілька раз) - повна дурня, піка треба на 3-5 хв, а ножом потім довго працювати.
ну якось так по простому, але все взято з життя. А раптом хтось собі візьме на озброєння Застенчивый.
« Последнее редактирование: 02 Декабря 2017, 00:00:36 от homosapiens_ww » Записан

Со мною Нож, решил я: Что ж, меня так просто не возьмешь... (с) Высоцкий В.С.
Поковки ШХ
Offline homosapiens_ww
Ветеран

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 534
Offline homosapiens_ww Ветеран
« Ответ #16 : 01 Декабря 2017, 23:50:21 »

Аааа! ОСЬ ЩО!!!!
Я працював обвалювальником.

у вас була одна операція? Відділити м'ясо від кості, на почищеній підвішеній розпиленій туші?
щи ви один від початку (спіймати свиню/вівцю/бугая) , забити, обшмалити,помити, четвертувати, розібрати мілко, й до останньго куска сала в банку?
Ні тим не іншим ви тазову кістку не роділете, й в хребет в попереку не влізете.
я ще був малий, У нас був знайомий, робив на м'ясокомбінаті, позвали його помогти різати вівцю,  ну й всі прийшли подивитись, як майстер буде працювати. А він каже :"ні я майстер по вирізанню язика, в мене така операція, а інше я не знаю, й не вмію", так і пішов.
ПС: ось знайшов такий як наші м'ясники працюють, й кажуть що це супер: https://rozetka.com.ua/tramontina_professional_master_24601_084/p13867716/
« Последнее редактирование: 02 Декабря 2017, 00:08:04 от homosapiens_ww » Записан

Со мною Нож, решил я: Что ж, меня так просто не возьмешь... (с) Высоцкий В.С.
Поковки ШХ
Offline Uliss
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1364
Иди и смотри
Offline Uliss Старожил
« Ответ #17 : 02 Декабря 2017, 08:34:02 »

От саме тим ножем, який я показав першим, влізеш куди завгодно. Техніка роботи специфічна, але не надто складна. Трамонтіни - закос під професійні ножі, діюча модель, скажімо так. Улыбка
А свиньми і т.п. я практично з дитинства займаюсь.
Записан

В прежние времена человек и ягуар охотились вместе, и оба они были порождением тьмы.
Offline Apostol Sashko
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1215
Offline Apostol Sashko Старожил
« Ответ #18 : 02 Декабря 2017, 14:37:51 »

йому подобайться те що ви мені насовєтуєте і те що я зроблю
- На, тобі ПОДОБАЄТЬСЯ!!! Big boss
- Так-так, дуже-дуже, дякую, я все зрозумів - прибери молот, будь ласка Готов
 Смеющийся
Смеющийся так, звучить насправді трошки смішно, але людина яка не розуміється в ножах, робить свій вибір або візуально, або довіряє свій вибір тому, хто в цьому розуміється.

Можна запропонувати сосіду:
Ще важливий інструмент - це швайка для забою.





мені токож прийдеться робити такий ніж. А ось цей ніж він хоче з "кровостьоком". Скажіть, він потрібен, чи ні? І ще я хотів би попрости Вас,  зробити фото
свого ножа(швайки). Я по суті зрозумів який він має бути, але якби я його побачив, то всі питання відразу б відпали.
Записан
Offline Nutty
Ветеран

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 836
Offline Nutty Ветеран
« Ответ #19 : 02 Декабря 2017, 14:50:09 »

Швайка.....Якшо чисто швайка (дірку робити, і все) - купи штик од трьохлінійки, спиляй кріплення до ствола і прироби руків'я. Девайс буде адовий (аж 4 "кровостьоки" матиме Крутой)
Записан

Перфекцехуист - человек, который хотел бы сделать идеально, но и так сойдет
Offline Apostol Sashko
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1215
Offline Apostol Sashko Старожил
« Ответ #20 : 02 Декабря 2017, 15:00:46 »

Девайс буде адовий (аж 4 "кровостьоки" матиме Крутой)
так отож, тут ще не зовсім зрозуміло, чи той кровостьок потрібет...?
Записан
Offline Uliss
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1364
Иди и смотри
Offline Uliss Старожил
« Ответ #21 : 02 Декабря 2017, 15:32:30 »

Ніхто не знає, що це таке і для чого потрібно. (Це такий жолоб у бетонній підлозі на колгоспних бойнях. Смеющийся ) Але треба - значить треба, і чим більше - тим краще. Голосую за штик від Мосінки. кивающий
« Последнее редактирование: 02 Декабря 2017, 15:34:41 от Uliss » Записан

В прежние времена человек и ягуар охотились вместе, и оба они были порождением тьмы.
Offline homosapiens_ww
Ветеран

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 534
Offline homosapiens_ww Ветеран
« Ответ #22 : 02 Декабря 2017, 20:53:12 »

"кровостьок"  Улыбка  - ні не треба.
перша задача дола -на довгоклинковій зброї, зменшити вагу - зберегти  жорсткість.
штик - в принципі в суті своїй - зброя, й любий дядько в формі повинен його забрати, й почати колупати мозги.
а швайка - це домашній господарський інструмент, так гострий специфічний - але інструмент наряду з сокирою, лопатою.... мою бачили й звичайні й експерти- криміналісти, якщо ввечері по вулиці не ходити, а тримати в гаражі або сараї, то нічого.
фотку завтра зроблю, зараз дощ а вона в гаражі.
Uliss - отим першим ножем, навіть не знаючи ціну й параметри, я б побоявся трогати тазову кістку, лізти в хребет, вирізати грудину й відділяти голову. По м'яким частинам - і в круглі сустави кінцівок - чому б ні.  Щось проткнути (де хрящі) також мабудь би побоявся. й брюшнину складно було б розпороти із внутрішньї сторони - рукоять би мішала.
При виборі між вашим першим та другим - вибрав би перший.
 Але толкова недовга фінка думаю поуніверсальніше буде, ну сашковому сусідові має більш підійти.
« Последнее редактирование: 02 Декабря 2017, 21:09:12 от homosapiens_ww » Записан

Со мною Нож, решил я: Что ж, меня так просто не возьмешь... (с) Высоцкий В.С.
Поковки ШХ
Offline Uliss
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1364
Иди и смотри
Offline Uliss Старожил
« Ответ #23 : 02 Декабря 2017, 21:56:29 »

То ножі не мої. Смеющийся І ще раз повторю - він лізе куди завгодно, це основне його призначення - всякі стрьомні місця між кісткою і м"ясом, між кістками, суглоби і т.п. Він весь час працює по кістці, а не по м"якоті. Таз розділяється на кілька запчастин легко і невимушено. До речі, товщина там 1.5мм на подвійний клин.
А фінка - гілки стругати. Смеющийся
Записан

В прежние времена человек и ягуар охотились вместе, и оба они были порождением тьмы.
Offline Apostol Sashko
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1215
Offline Apostol Sashko Старожил
« Ответ #24 : 02 Декабря 2017, 23:07:57 »

хлопці, дуже ВАМ вдячний за поради Friends. ДУЖЕ довольний що до вас звернувся і вдячний що все роз"яснили
Записан
Offline Apostol Sashko
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1215
Offline Apostol Sashko Старожил
« Ответ #25 : 25 Февраля 2018, 15:39:49 »

привіт Friends

зробив ось такий
сталь ХВГ
розмір 270  клинок 135/20/3,8_____зведення 0.1-0.2
Руків"я амарант, больстер коріан

Ножни ХД
http://i.piccy.info/i9/8a5be8367913d502a89588853c00c64f/1519565562/105918/1222694/P1010004_800.jpg
Нож для обвалки мяса
http://i.piccy.info/a3/2018-02-25-13-32/i9-12097689/755x566-r/i.gif
Нож для обвалки мяса

http://i.piccy.info/i9/b6863fe180ca39ca950f04284930bcc0/1519565694/6927/1222694/P1010003_240.jpg
Нож для обвалки мяса
http://i.piccy.info/a3/2018-02-25-13-34/i9-12097700/240x180-r/i.gif
Нож для обвалки мяса
http://i.piccy.info/i9/73a023c3751cdc955824b0a75411466a/1519565669/6130/1222694/P1010009_240.jpg
Нож для обвалки мяса
http://i.piccy.info/a3/2018-02-25-13-36/i9-12097697/240x180-r/i.gif
Нож для обвалки мяса
http://i.piccy.info/i9/8cc176982f0f305dc0c7e2a16941b04c/1519565608/7153/1222694/P1010010_240.jpg
Нож для обвалки мяса
http://i.piccy.info/a3/2018-02-25-13-37/i9-12097694/240x180-r/i.gif
Нож для обвалки мяса
http://i.piccy.info/i9/771bf706469e35baa9569e55c2e4ee2e/1519565907/6135/1222694/P1010006_240.jpg
Нож для обвалки мяса
http://i.piccy.info/a3/2018-02-25-13-38/i9-12097708/240x180-r/i.gif
Нож для обвалки мяса





Записан
Offline Uliss
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1364
Иди и смотри
Offline Uliss Старожил
« Ответ #26 : 25 Февраля 2018, 18:27:03 »

Нормальний ніж, але яким він боком до обвалки?  shok
Записан

В прежние времена человек и ягуар охотились вместе, и оба они были порождением тьмы.
Offline Apostol Sashko
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1215
Offline Apostol Sashko Старожил
« Ответ #27 : 25 Февраля 2018, 22:36:17 »

Нормальний ніж, але яким він боком до обвалки?  shok
ой, нічого не питайте....
потім   рішили робити універсальний ніж для всього....м"яса, сала, риби , грибів, ковбаси і т.д.... Ну, Ви зрозуміли  Гы-гы
Записан
Offline Uliss
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1364
Иди и смотри
Offline Uliss Старожил
« Ответ #28 : 25 Февраля 2018, 22:45:04 »

Це правильний підхід. кивающий А для обвалки можна й серійний купити.
Записан

В прежние времена человек и ягуар охотились вместе, и оба они были порождением тьмы.
Offline Apostol Sashko
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1215
Offline Apostol Sashko Старожил
« Ответ #29 : 25 Февраля 2018, 23:25:21 »

Це правильний підхід. кивающий А для обвалки можна й серійний купити.
кивающий
Записан
Offline bibo
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 5835
Offline bibo Старожил
« Ответ #30 : 26 Февраля 2018, 13:13:27 »

Рекомендую прислухатися до Ulissa...
Записан
Offline Apostol Sashko
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1215
Offline Apostol Sashko Старожил
« Ответ #31 : 26 Февраля 2018, 14:16:56 »

дякую хлопці, так і поступимо  кивающий Friends
Записан
Offline Uliss
Старожил

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 1364
Иди и смотри
Offline Uliss Старожил
« Ответ #32 : 26 Февраля 2018, 14:31:52 »

Ці в роботі найбільше сподобались
http://narezka.com.ua/index.php?route=product/product&path=59_85&product_id=69
Записан

В прежние времена человек и ягуар охотились вместе, и оба они были порождением тьмы.
Offline Барбарис
Пользователь

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 58
Offline Барбарис Пользователь
« Ответ #33 : 01 Февраля 2019, 15:55:58 »

Колись робив такий комплектик на скору руку. Швайка працює відмінно! Свинка навіть не встигає зрозуміти що сталося) Але піку на швайці колій попросив заточити з обох сторін.
https://lh3.googleusercontent.com/PCc3tlkEJ69b2zcWgbJ26Xmw8PT2L84Br_WaVh6LbTn9EJ3Fif8arwtAd9gGeydwmf8akSuvF7WKuEIrkQ=w165-rw
Нож для обвалки мяса
https://lh3.googleusercontent.com/XP90qpochywyvjx2p2bFfDMXUmIOBthWIN63uoKQrm_iIznSb3d1augEC7U__5sKyJ09Ryjmr5Bd5INw4w=w165
Нож для обвалки мяса
https://lh3.googleusercontent.com/Rxyz3YeHjAUFkzqCrZG8Mlt1JqKM0HJkLJAU-tfQ4_LiJ6c3yUdIzOllJe3YdVbGELPLhv-YNI53E2wRRw=w165
Нож для обвалки мяса
https://lh3.googleusercontent.com/k0Juq3hzUaQYM0p93m93sDV5wJte0geebkYGcUaKPIZZlt6hjmfyHJHGWhFsWMHrKhJT9OcOuVyG5Kr5Pg=w165
Нож для обвалки мяса
https://lh3.googleusercontent.com/Wn13DqM99BKUOLaz5ikDwZnOKQ7_BHdZN56d7oL2bsPX8VdpFYVkOgVHljvNJ1t26ClXSp_i5NqZeBqE3A=w165
Нож для обвалки мяса


Записан
Offline bygben
Бывалый

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Сообщений: 287
Offline bygben Бывалый
« Ответ #34 : 02 Февраля 2019, 10:26:34 »

Добрий день,на Baшiй тушi,що на фото,м"ясо просто зрiзане разом з салом,справжня обвалка-коли лише кiстки.Працювали у нас на ковбасному цеху 2 дiвчини,то в них навiть волоконця не залишалося,ножi вони мали трикутнi,невеличкi,а ще мали кольчужнi рукавички.
Записан
Страниц: [1] 2  Все Вверх Печать 
Мастер-нож  |  Мастерская  |  Советы мастеров  |  Тема: Нож для обвалки мяса
Перейти в: