Мастер-нож Мастер-нож Форум любителей ножей
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
13 Август 2022, 19:10:09

Войти
Вироби зі шкіри Магазин ножевой фурнитуры
* Начало Правила Новые сообщения Закладки Фото галерея Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация
Мастер-нож  |  Мастерская  |  Советы мастеров  |  Тема: Порадьте сверлильный патрон з кріпленням на різьбу м14 0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Страниц: [1] Вниз Печать
Автор Тема: Порадьте сверлильный патрон з кріпленням на різьбу м14  (Прочитано 1508 раз)
Offline fluid
Пользователь

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Offline fluid Пользователь
« : 23 Декабрь 2020, 10:55:29 »

Доброго дня всім.

Підкажіть, будь ласка, де можна знайти сверлильний патрон з кріпленням на різьбу М14 крок 2? Тобто, на таку ж різьбу, яка використовується для болгарочного інструменту. Бажано онлайн  Весёлый . Ну, і хотілось би не дуже дорого  Смеющийся .

Патрон потрібен не на болгарку, а на мотор з 2800 обертів\хв, тобто, ніякого екстриму.
Використовуватись буде не для сверління, а щоб затискати шліфувальний інструмент.
Річ екзотична, Гугл не допоміг купити.

Задача - в самопальному маленькому гріндері отримати ерзац-контуровку та інструмент для обдирки\шліфовки внутрішніх радіусних поверхонь стаметок\різців по дереву. На моторі гріндера є перехідник під привідний ролик, на перехіднику різьба М14. Зараз на неї кріплю тарілки з липучкою (від болгарки), і хотілось би кріпити такий патрон.

Я усвідомлюю, що вся конструкція буде мати биття - але для моєї задачі це не особливо важливо.
Також я розумію принциповий недолік конструкції - на такій швидкості абразив буде не дуже добре працювати. Але мені не план по валовому випуску виконувати, тому я приймаю такий недолік.
Ну і те, що при роботі інструментом зажим в патроні може ослаблятись (вібрація, бокові навантаження) - теж приймаю.
Offline YuraS

Старожил

Не шалю, никого не трогаю, починяю примус.
Offline YuraS club Старожил
« Ответ #1 : 23 Декабрь 2020, 11:57:53 »

Доброго дня всім.

Підкажіть, будь ласка, де можна знайти сверлильний патрон з кріпленням на різьбу М14 крок 2? Тобто, на таку ж різьбу, яка використовується для болгарочного інструменту. Бажано онлайн  Весёлый . Ну, і хотілось би не дуже дорого  Смеющийся .

В гугле набрать волшебную фразу "цанговый патрон для углошлифовальной машинки купить", и выбирать из многообразия выпавшего то, что нравится  Смеющийся
Я проверил - результаты релевантны.

It isn’t etiquette to cut anyone you’ve been introduced to (c) Red Queen by Lewis Carroll
Offline fluid
Пользователь

« Ответ #2 : 23 Декабрь 2020, 12:29:19 »

Чесне слово, не знаходжу з різьбою М14, по такому запиту в Гуглі.
М12х1.25 - такі зустрічаються, це, ніби, популярна в СРСР різьба для кріплення патрона.
І з дюймовими багато.
Offline YuraS

Старожил

« Ответ #3 : 23 Декабрь 2020, 17:58:30 »

Да, видно защита от дурака, чтобы не повесили на болгарку цанговый патрон. А сделать переходник на М12х1,25 не выйдет?

It isn’t etiquette to cut anyone you’ve been introduced to (c) Red Queen by Lewis Carroll
Offline fluid
Пользователь

« Ответ #4 : 24 Декабрь 2020, 10:09:29 »

Та вийде, але хотілось обійтись без перехідника. З ним вся приблуда стане ще довшою (ну, це можна пережити). Але ще і биття інструменту виросте. Можливо, не сильно - а можливо і дуже, в залежності від того, як пощастить з майстерністю токаря  Смеющийся .
Але цей варіант можливий, і я тримаю його прозапас. Всеодно до весни на балконі працювати холодно, є час пошукати патрон з М14. Вони точно існували в природі, на російських сайтах бачив згадки. Думаю, вони були китайського виробництва. Але на Алі не знайшов (шукав мало, дужче розраховував купити у нас).
Offline YuraS

Старожил

« Ответ #5 : 24 Декабрь 2020, 18:24:15 »

На российских и я нашел, но это не вариант.

Offline tacha79
Пользователь

Offline tacha79 Пользователь
« Ответ #6 : 06 Январь 2021, 11:23:13 »

Бачу два основних шляхи вирішення проблеми.
Для початку треба мати патрон, а потім:
1- замовляємо перехідник
2- нарізаємо різьбу прямо в патроні.
Я мабуть би вибрав другий варіант.
Offline Новак
Бывалый

Offline Новак Бывалый
« Ответ #7 : 21 Февраль 2021, 10:17:27 »

теж була така задача пару років тому.
Спочатку вирішив її тим, що замовив токарю два перехідники, які одягалися прямо на вал двигуна і стопорилися гвинтом.
З торця в перехідники вставлялися хвостовики шліфувальних головок і борфрез. Діаметри 6 та 8 мм. Хвостовики теж стопорив гвинтами.
Потім хотів зробити патрон, але... як не обмірковував, то розумів, що з перехідником нічого путнього не вийде, буде забагато вібрації та биття на виході (перехідник+патрон+інструмент).
Хотів вже нарізати різьбу 1/2-20" прямо на валу електродвигуна, але теж засумнівався чи місцевий токар це втне достатньо добре.
До того ж, сверлильні патрони не люблять бокових навантажень на сверла (борфрези, головки), швидко відпускають хвостовик, перестають тримати, тому... там і залишився на тому варіанті, який зробив з самого початку.
http://i.piccy.info/i9/575b5b1ee0d9444fb54f799d70f9b89d/1613895039/35257/1364634/IMG20210221101358_500.jpg
Порадьте сверлильный патрон з кріпленням на різьбу м14

Завжди вихід є!
Offline fluid
Пользователь

« Ответ #8 : 27 Март 2021, 11:35:03 »

Так, ідея з перехідником, у якому напряму затискаються інструменти, цікава, я сам про неї не подумав, дякую.

Але хотілось розширити можливості самопального гріндера.
Там у мене привідний ролик посажений не прямо на вал мотора, а на перехідник, і на перехіднику є різьба М14, спеціально під болгарочні приспособи - диски з липучками і щітки.
От на цю різьбу я і хотів прикрутити патрон, для нечастих і нетривалих робіт, типу радіусно прошліфувати внутрішню поверхню реєра\різця, зробити контур підпальцевої виямки, і т.д.
Страниц: [1] Вверх Печать 
Мастер-нож  |  Мастерская  |  Советы мастеров  |  Тема: Порадьте сверлильный патрон з кріпленням на різьбу м14
Перейти в: