Мастер-нож Мастер-нож Форум любителей ножей
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
07 Март 2021, 19:05:29

Войти
Вироби зі шкіри Магазин ножевой фурнитуры
* Начало Правила Новые сообщения Закладки Фото галерея Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация
Мастер-нож  |  Разное  |  Выставки, ярмарки, фестивали  |  Кузнечный фестиваль, с.Трудолюб  |  Тема: Ковальський фестиваль ножових майстрів "Трудолюб-2020". 0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Страниц: [1] Вниз Печать
Автор Тема: Ковальський фестиваль ножових майстрів "Трудолюб-2020".  (Прочитано 1021 раз)
Offline Роман.М
Пользователь

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Offline Роман.М Пользователь
« : 13 Май 2020, 10:07:59 »

Доброго дня.  Нарештi пiсля довгих консультацiй з нашими органами управлiння я можу розмiстити цю публiкацiю .
  Цього року дату проведення ми змушенi передвинути на один мiсяць пiзнiше, тому плануємо 17-19 липня, при  умовi, що карантиннi обмеження будуть послаблювати.
  Я думаю за два-три тижнi у нас вже буде 100%  пiдтердження зазначеноi дати.
  А зараз ми можемо починати дискусiю з приводу майстер класiв, хотiлося б дiзнатися думку, якi теми найбiльш цiкавлять на даний час.
    Дякую всiм за увагу.    Тел. не змiнний +380989968137  Роман (Viber,WhatsApp).

« Последнее редактирование: 13 Май 2020, 23:31:04 от Роман.М » Записан
Offline Роман.М
Пользователь

Статус: "Гость"
отображение информации ограничено

Offline Роман.М Пользователь
« Ответ #1 : 25 Июнь 2020, 12:55:49 »

Доброго дня.Согодні хочу повідомити всім і так зрозумілу  новину. Про те, що наш захід в цюму році не відбудеться.Мої сподівання на те ,що все буде добре не справдилися.Офіційного дозволу на проведення в нас не має ,як буде розвиватися ситуація далі теж невідомо.Тому вцюму році ми робимо паузу і готуємося до наступного року вже до нового адаптованого до ції ситуації фестивалю.Дякую всим тим хто вже зареєструвався, тим хто планував, але нажаль до наступного року. З повагою до вас колектив  Трудолюбів.
  Вкого є,або будуть питання пишіть дзвоніть контакти є не зміні.Дякую.
Страниц: [1] Вверх Печать 
Мастер-нож  |  Разное  |  Выставки, ярмарки, фестивали  |  Кузнечный фестиваль, с.Трудолюб  |  Тема: Ковальський фестиваль ножових майстрів "Трудолюб-2020".
Перейти в: